Aktuality

Výstavba dřevostavby Bungalow 14

V současné době dokončujeme potřebnou dokumentaci pro výstavbu tří dřevostaveb ze stavebního systému PlainWood systém, kdy dvě dřevostavby budou postaveny dle projektu katalogového domu s názvem Bungalow 14, který byl původně vytvořen pro zděný dům. Inovovaný PlainWood systém nemá žádná stavební omezení, a tak je možné jakýkoli projekt pro zděný dům přepočítat do tohoto konstrukčního systému a postavit tak dřevostavbu dle přání klienta. Bungalow 14 je nízkoenergetický dům o dispozici 3+1 a zastavěné ploše 76 m², kdy je jedním z nejžádanějších typů bungalovů menší kategorie především pro své nízké náklady výstavby, praktickou dispozici a jeho nevšední vzhled.

Třetí stavbou bude dřevostavba o dispozici 5+1 a zastavěné ploše o velikosti 151 m², která také vychází z původního projektu katalogového domu pro zděný dům s názvem Miami. Výstavba dřevostaveb bude provedena na vlastních stavebních parcelách, které se nachází v klidné části obci Kunín s krásným výhledem do přírody, kdy v blízkosti je dostupná veškerá občanská vybavenost.

Pro bližší informace týkající se možnosti zakoupení stavebních pozemků a postavení dřevostavby Bungalow 14 nebo jiného nízkoenergetického či pasivního domu, nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: alex.vanova@plainwood.cz